Akredytacja Silesia Equestrian 2018r.

Silesia Equestrian to wielkie jeździeckie święto, które nie miałoby takiej wartości gdyby nie media które są jego ważną częścią. Zapraszamy Dziennikarzy, Fotografów związanych z wydawnictwami, ale także Freelancerów do udziału w tych wyjątkowych zawodach.

więcej...

Najważniejszy konkurs Jeździeckiej Majówki to Grand Prix o Memoriał Marcina Klupsia

Najważniejszym konkursem Jeździeckiej Majówki będzie konkurs Grand Prix o Memoriał Marcina Klupsia- jednego z kreatorów jeździeckiej części ośrodka w Jakubowicach. Niegdyś jeździec, później trener, organizator największych sportowych imprez, a co najważniejsze, wspaniały przyjaciel, odszedł przedwcześnie w 2017 roku.

więcej...

Program 04.05-06.05.2018 ZR

Poczuj ten wiosenny luz z pięknym sportem w tle! Gwarantujemy moc atrakcji dla całej rodziny- czekają na Was kucyki, bryczki, bogata strefa zabaw Activkids, Osada Rycerska czy też Potańcówka w Stylu Country !

więcej...

Jeździecka Majówka

Jeździecka Majówka rusza już 28 kwietnia i trwać będzie w tym roku aż do 6 maja!

Rozpoczynamy od wyjątkowych zawodów ogólnopolskich zwieńczonych II Memoriałem Marcina Klupsia. Konkurs Grand Prix pierwszego tygodnia majówki zaplanowany jest na 1 maja na godzinę 13:00. To zdecydowanie najważniejsze z wydarzeń tego cyklu zawodów, jednak wyjątkowo ciekawe konkursy zaplanowaliśmy dla Was także na obie niedziele- 29.04 oraz 6.05.

więcej...

Wolontariusze na start!

Wolontariusze na start!

Ruszył nabór kandydatów do programu Aktywna Praktyka podczas Silesia Equestrian. Zapraszamy serdecznie do udziału w tej wspaniałej imprezie- zdajemy sobie sprawę, że bez Was nie ma dobrych zawodów. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem i wypełnienia formularza zgłoszeniowego z poniższego linku--> Do zobaczenia w lipcu!

więcej...